Alior Sync kontratakuje

Jestem ciekawa planów sprzedażowych postawionych przed specami z Alior Sync. Dlaczego? Ano dlatego:

Dawno temu, w czasach zamierzchłych zapisałam się do programu partnerskiego bankier.pl. Zaglądam czasem co ciekawego w trawie piszczy, zawsze lepiej wiedzieć o pewnych rzeczach szybciej. Alior ogłosił konkurs dla partnerów, którzy promują konto w ich nowym banku. Oprócz zwykłej prowizji obiecuje trochę więcej korzyści, są nawet nagrody gwarantowane. Kupony, konkursy, akcje promocyjne – AS nie składa broni i walczy o klientów.

Na plus muszę im przyznać, że wiele rzeczy poprawili od startu – zniknęło większość błędów, zawieszenia strony i mocno poprawili bezpieczeństwo (w moim subiektywnym odczuciu). Szkoda, że od początku nie mogli wystartować z gotowym systemem. Produkcja nie zbiegła się a planami marketingowymi. Oby mnie to nie spotkało przy moim portalu ;)

Do użyteczności rodem z laboratoriów Samsunga czy Apple sporo produktowi Alior Sync jeszcze brakuje, przez co codzienne używanie go jako konta głównego nie jest zbyt przyjazne (główna bolączka wg mnie). Trzeba przyzwyczaić się do wodotrysków i chaosu w kategoriach ze względu na mało przejrzysty interfejs. Ale w zamian mamy darmowe konto, przelewy, karty, naklejki zbliżeniowe (zaopatrzyłam się w takową :) ), dziesięć darmowych szybkich przelewów w miesiącu, menedżer wydatków, zniżki na multimedia, etc.. No i nie należy zapominać o słynnym zwrocie 5% za płatności internetowe, który chyba jest spełnieniem marzeń niejednego ciułacza i myśliwego okazji :) Dla zapominalskich i nie interesujących się zbytnio kontami bankowymi, albo szukających drugiego konta dla którego nie muszą o niczym pamiętać ani starać się – opcja jak znalazł.

Koniec końców zostaję na razie przy AS jako zapasowym koncie. Zobaczymy, jak długo ich plany sprzedażowe będą wiodły prym. Zawsze lepiej podpatrzyć jak to robią większe firmy, a nuż mi się ta wiedza przyda…

4 Responses to Alior Sync kontratakuje
 1. Portfel Oszczędnościowy Odpowiedz

  Nie ulega wątpliwości, że oferta tego banku jest dość ciekawa, a obecna promocja – 50 złotych za założenie konta znacząco nie ulega poprzedniej(100 złotych).
  Powodzenia w programie partnerskim

  Pozdrowienia od zaprzyjaźnionego bloggera
  http://portfeloszczednosciowy.blogspot.com

 2. Krecik Odpowiedz

  Cóż, nie należę do wielkich fanów tego banku ponieważ nie mają oferty dla firmy, a początki systemu nie należały do sukcesów. Nie zmienia to jednak faktu, że bank na razie konsekwentnie realizuje politykę, która powinna być w każdym banku: podstawowe usługi za darmo.
  Banki, które każą sobie słono płacić z powodu, że klient przynosi swoje pieniądze, omijam. Jeśli nie muszę, nie podpisuję żadnych zobowiązań z firmami, których dewizą jest mnie oskubać.

 3. Joanna Odpowiedz

  Jak tam nie wspominam ich zbyt ciepło, zwlekali z wypłatą wynagrodzenia przez 1,5 miesiąca także cóż… Nie sądzę by klienci byli traktowani dużo lepiej.

 4. sync Odpowiedz

  aja po roku użytkowania synca mogę śmiało polecić. Cały czas wszystko darmowe bez warunków, nie tak jak mbank, który w tym czasie już 2 razy zdążył podnieść opłaty….Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


× 8 = czterdzieści osiem

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Przeczytaj poprzedni wpis:
Nikt nie jest zobowiązany płacić podatków

... wyższych niż wymaga tego prawo. Jest pewien cytat, bardzo miły memu sercu - znaleziony dawno temu w sieci. Nie...

Zamknij